T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HAYIRSEVER VATANDAŞLARIMIZDAN ÖRNEK BAĞIŞ

Güncelleme Tarihi: 09/02/2021

Hayırsever vatandaşlarımız tarafından kendi imkânları ile modernize edilerek döşenen yatan hasta servisi odalarımız hizmete açıldı.
Başhekimimiz Doç.Dr. Seyhan YILMAZ yapılan bağıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadelere yer verdi.
‘’ İlimizde ikamet etmekte olan Bahri KARAKAYA ve eşi Rabia KARAKAYA hanımefendi hastanemizin genel cerrahi servisinde hizmet veren hasta odamızı mevcut hastanemiz standartlarına uygun bir donanımla döşeyerek kurumumuza bağışta bulunmuştur. Hayırsever vatandaşımızı ve ailesini hastanemize davet ederek bağışta bulunduğu hasta odalarımızı ziyaret etmesini sağladık.
Sağlığın değerini ve önemini bilen hayırsever vatandaşımızın bu hayırlı ve örnek davranışının diğer vatandaşlarımıza da örnek teşkil etmesini dilerken, hayırsever vatandaşımıza ve ailesine teşekkürlerimizi sunuyor sağlıklı, huzurlu ömürler temenni ediyorum.’’ Dedi.
Hayırsever vatandaşımız Bahri KARAKAYA beyefendi şu ifadelerde bulundu.
‘’ Uzun zamandır eşim ile birlikte yapmak istediğimiz bir hayır işiydi, Dileğimizi hayata geçirmiş olduğumuz için çok mutluyum. Bu dönemde canla başla çalışan sağlık personellerimizden Allah razı olsun. Hastane idarecilerimize yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.’’ Dedi.
Kamuoyuna Duyurulur.


IMG_2910.JPG
IMG_2916.JPG
IMG_2940.JPG