T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

TRSM DANIŞANLARIMIZ RESİM SERGİSİ DÜZENLEDİ

Güncelleme Tarihi: 18/10/2018


TRSM DANIŞANLARIMIZ RESİM SERGİSİ DÜZENLEDİ


Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM)’de tedavi ve destek gören danışanlarımız yapmış oldukları ahşap boyama ve süsleme, seramik, yağlı boya tablo,takı sanatları gibi eserler Amasya Park Avm girişinde vatandaşlarımızın beğenisine sunuldu.
     Sergiye Hastane Başhekimimiz Sayın Doç.Dr.Murat ŞAHİN, Başhekim Yardımcımız Uzm.Dr. Hatice DÖRTOK DEMİR, TRSM Sorumlu Hekimi Dr.Öğrt.Üyesi Serap ÖZÇETİNKAYA ERDOĞAN, Sağlık Bakım  Hizmetleri Müdür Yardımcımız Nuray İNCE, TRSM Personellerimiz, danışanlarımız ve vatandaşlar katıldı.
     Danışanların Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde psikiyatrik tedavisinin yanında topluma katılmasına da çalıştıklarını söyleyen Başhekimimiz Doç.Dr. Murat ŞAHİN ‘’Psikiyatrik sorunları olan arkadaşlarımızın burada yaptığı çalışmalar ve uğraşlar edinmesini sağlayarak onları topluma kazandırıp iş sahibi olabilecek duruma getirmeye çalışıyoruz. Şu an Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde 224 danışanımız aktif olarak hizmet alıyor. El emeği göz nuru emekleri burada vatandaşlarımızın beğenilerine sunuluyor.

    Merkezimiz danışanlarının bu hale gelmeleri neler yapıp başarabildiklerini görmek ve vatandaşlarımızın beğenilerine sunmak bizi çok mutlu ediyor.Sergimiz 18-22 Ekim tarihleri arasında sergilenmeye devam edecektir. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde görevli olan ve her daim danışanlarımızın el becerilerinin geliştirilmesinde aktif rol alan iş uğraş terapistlerimize, TRSM Hekimlerimize, büyük özveri ve gayret ile emek veren TRSM hemşirelerimize ve personellerimize çok teşekkür ediyorum. ” dedi.